Otixo

Otixo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 42
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Otixo

Otixo ile tüm bulut servislerini tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Otixo, birden fazla bulut depolama servisi kullanan kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış bir mobil uygulamadır. Dropbox, SkyDrive, Google Drive başta olmak üzere onlarca popüler bulut depolama servisini destekleyen uygulama, farklı bulut hesaplarınızdaki dosyalara tek bir yerden erişme kolaylığı sunuyor.

Fotoğraf, video, döküman, müzik ve kişisel bilgilerimizi sakladığınız bulut servisleri tek bir yerde toplayan Otixo’nun Windows Phone sürümüdür. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıs bulunan 20’den fazla bulut servisinde barındırdığınız dosyalara erişmenin yanı sıra, dosyalarınızı bir bulut hesaptan başka bir bulut hesaba transfer edebilir, dosya araması gerçekleştirebilir, herhangi bir bulut hesabınıza dosya yükleyebilirsiniz.

Farklı bulut servislerinde depoladığınız kişisel dosyalarınıza kolay erişim sunan Otixo’nun desteklediği servisler arasında Dropbox, Google Drive, SkyDrive, Facebook, UbuntuOne, FilesAnywhere, CloudMe, Yandex, MyDrive, GoDaddy Online, Picasa, 4Shared ve daha onlarcası bulunuyor. Sade arayüz üzerinden tek dokunuşla yeni bir hesap ekleyebiliyorsunuz.

Otixo, birden fazla bulut hesabı kullananlar için mükemmel bir çözüm.