Perfect Workout

Perfect Workout

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Perfect Thumb

Windows Phone cihazınızda ücretsiz bir spor uygulamanız olsun istiyorsanız Perfect Workout evinizde bile yapabileceğiniz bir program oluşturabiliyor.

Windows Phone cihaznızda verimli bir spor uygulaması arıyorsanız Perfect Workout ile tanışın. Sevilen Windows Phone yazılımcıları olan Perfect Thumb tarafından üretilmiş olan bu uygulama ile ev içerisinde amatör spor çalışmalarınızı yapabiliyorken hatırlatıcılar sayesinde de uygulama hangi periyotlarda egzersiz yapmanız gerektiği konusunda size uyarılar verebiliyor.

Kendi kişisel görünümünüz de sizin önemliyse arayüz tasarımda beğendiğiniz renkler arasından seçim yapmanız mümkün. Dilerseniz Windows Phone için seçmiş olduğunuz tema üzerinden de uygulamayı uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Yapacağınız egzersiz hareketleri sizin de tüm çalışmayı doğru yapabilmeniz için hareketli animasyonlarla size gösteriliyor. Bu animasyonlarda dikkat etmeniz gereken şeyler eklem hareketleri.

12 farklı egzersiz ile göğüs, kollar, bacaklar, kalça, karın çalışmaları yaparken yağ yakma, kardiyo ve kas yapılanması için de farklı egzersiz programları seçebiliyorsunuz. Günlük hatırlatıcılarınız bu programa uygun bir şekilde dizilecektir.

Ücretsiz bir spor ve fitness uygulaması arıyorsanız Windows Phone cihazınız için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri de Perfect Workout.