Psiphon APK

Psiphon APK

kullanıcı

Psiphon (APK), Android cihazlarınız üzerinde kullanarak tüm engelli sitelere rahatlıkla giriş yapabileceğiniz ücretsiz bir VPN uygulamasıdır.

Psiphon, internet üzerinde dilediğiniz her şeye özgürce ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir VPN servisidir. İnternet servi sağlayıcınız tarafından erişilemez duruma getirilen veya engellenen internet sitelerine erişebilmek için Psiphon'un sansür kaldırma programını kullanabilirsiniz. Psiphon, sansürlenen, engellenen veya erişilemeyen web sitelerine nerede olursanız olun erişmenizi sağlar. İnternette sansüre takılmadan özgürce gezmek istiyorsanız, Google Play'de en çok indirilen ücretsiz VPN uygulamalarından Psiphon'ı tavsiye ederim.

Psiphon İndir Android

Uygulama kısaca internet üzerinde kullanabileceğiniz güvenli bir tünel oluşturmaktadır. Bu tünel içerisinde internete sanki Türkiye'den değil de diğer ülkelerden bağlanıyormuş gibi hareket ederseniz Bu sayede ülkemiz üzerinde giriş engellenen yasaklı sitelere kolayca giriş yapabilirsiniz. Özellikle sosyal medya platformlarının yasaklanmasının ardından kullanımı artan VPN uygulamalarından biri olan Psiphon, Türkiye'de Google DNS adreslerinin de engellenmesinden sonra daha da popüler hale gelmeye başladı.

1 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren uygulama ile dilerseniz sadece kullandığınız tarayıcı üzerinde sınırsız erişim sağlayabilir dilerseniz tüm cihazınız üzerinde VPN servisi kullanabilirsiniz.

Eğer internet üzerinde özgürce gezerek tüm engellenen sitelere giriş yapabilmek istiyorsanız Psiphon'u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

  • Kişisel kullanım için ücretsizdir.
  • İndirmek ve kullanmak çok kolaydır.
  • Kayıt, abonelik veya ayarlama gerektirmez.
  • Her zaman açık, güvenilir sansür aşma için otomatik protokol seçimi
  • Uygulama içinden istatistik takibi ile trafik kullanımını görüntüleme
  • Psiphon, açık inceleme ve güvenlik denetlemesi yapılabilen açık kaynaklı bir projedir. Kaynak kodu ve tasarım sayfalarına buradan ulaşılabilir.

Android için Psiphon uygulamasını doğrudan Google Play veya APK olarak indirdikten sonra kurulumuna başlayabilirsiniz. Psiphon uygulamasını açtığınızda Psiphon ağ bağlantısı otomatik olarak başlatılacaktır. Psiphon, VPN veya Tüm Aygıt kipinde çalışır, tüm uygulamaların trafiği Psiphon üzerinden aktarılır. Gri P simgesi bağlantının kurulmakta olduğunu, kırmızı P simgesi bağlantının aktif olmadığını, mavi P simgesi de bağlantının aktif olduğunu gösterir. Bağlantı süresi, Psiphon üzerinden gönderilen, alınan ve sıkıştırılmış veri miktarını İstatistikler (Statistics) menüsü altından görebilirsiniz. Uygulama, ağa bağlandıktan sonra iç Psiphon tarayıcısını açar. Android için Psiphon, varsayılan Android tarayıcısının veya diğer uygulamaların trafiğini otomatik olarak tünele aktarmaz. Varsayılan olarak yalnız Psiphon tarayıcısının trafiği Psiphon ağı üzerinden aktarılır.