Racing One

Racing One

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 37
  • DOSYA BOYUTU 17.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HanSwinkels

Racing One, Formula 1 yarışlarını canlı olarak takip edebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Dünyanın en çok izlenen spor dallarından biri olan Formula 1 heyecanını canlı canlı akıllı telefonunuzdan da takip edebileceğinizi biliyor muydunuz? Windows Phone cihaz kullanıcısıysanız Racing One adlı uygulama sayesinde nerede olursanız olun hiçbir Formula 1 yarışını kaçırmayacaksınız.

Tüm Formula 1 tutkunlarına şiddetle önerebileceğim bu mobil uygulama, Formula 1 hakkında ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri Windows Phone telefonunuza taşıyor. Detaylara inmeden önce genel olarak bahsetmem gerekirse; yaklaşan yarışları ve yarış sonucunu tüm detayları görebiliyor, o hafta yarışılacak pist hakkında bilgi alabiliyor, güncel haberleri okuyabiliyor, yarışçıların sıralamasını görebiliyorsunuz. Arayüzün basit olması tüm bu bilgilere tek dokunuşla ulaşma kolaylığı sunuyor.

Formula 1 çılgınları için hazırlanan uygulamanın en beğendiğim yanı yarış zamanlarını bulunduğunuz bölgeye göre bildirmesi. Yarış zamanı otomatik olarak çevrildiğinden ayrıca saat hesaplaması yapmadan merakla beklediğiniz yarışın ne zaman başlayacağını görebiliyorsunuz. Bunun dışında canlı akış sayesinde yarışı anbean takip edebiliyorsunuz. Yarışçıların hangi sırada başlayacakları, pozisyonları, zamanları gibi detayların sıcağı sıcağına yansıtılması bana göre uygulamanın en can alıcı özelliği olmuş. Uygulamanın bir tek eksiği bulunuyor o da İngilizce dil haricinde destek verilmemiş. Eğer İngilizceniz yeterli seviyede değilse yarışları takip etmekle kalacak; yarışçı ve pist detaylarına ve haberlere inemeyeceksiniz.

Formula 1 yarışlarının sıkı bir takipçiyseniz Racing One’ı şiddetle öneririm.