SoundClone

SoundClone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AlGihuni

SoundClone, Windows Phone için başarılı bir SoundCloud istemcisidir.

Windows Phone için SoundCloud istemcilerinden biri olan SoundClone ile SoundCloud hesabınıza bağlanarak ücretsiz müzik dinlemenin keyfini sürebilirsiniz. Windows Phone 8 işletim sistemli cihazlarla uyumlu şekilde çalışan uygulama, tamamen ücretsizdir.

Profesyonel sanatçıların yanı sıra amatör müzisyenlerin eserlerini sergilediği bir platform olan SoundCloud, webde, bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda kesintisiz ve kaliteli müzik deneyimi yaşatıyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan servisin Windows Phone cihazlar için hazırlanmış istemcisi SoundCloud'un resmi uygulamayı aratmadığını söyleyebilirim.

Windows Phone Mağazası'ndaki en başarılı SoundCloud istemcilerinden biri olan SoundClone ile SoundCloud hesabınıza giriş yaparak servisin sunduğu tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz. Favori müziklerinizi ve yayınları dinleyebilir, tarzınıza uygun yeni müzisyenleri keşfedebilirsiniz. Bunun yanı sıra beğendiğiniz şarkıcıları takip ederek, son çıkan albümünden anında haberdar olabilirsiniz.

Dilediğiniz müzik türündeki parçayı hızlı bir şekilde bulmanıza imkan tanıyan SoundClone, tasarımı ile de dikkat çekiyor. İlerleyen haftalarda daha fazla özelliğe kavuşacak uygulamayı kesinlikle denemenizi öneririm.