STELLAR FOX

STELLAR FOX

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RAWPLE STUDIO

STELLAR FOX, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

STELLAR FOX, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Heyecan ve aksiyon dolu olan oyunda yavru bir tilkiyi yönlendirerek ilerlemeye çalışıyorsunuz.

RAWPLE STUDIO tarafından geliştirilen STELLAR FOX, zevkli zamanlar geçirebileceğiniz bi oyun olarak dikkatimizi çekiyor. Oyunda yavru tilkiyi yönlendirerek bulmacaları çözmeye ve zorlu parkurlarda ilerlemeye çalışıyorsunuz. Masallardaki gibi bir kurguya sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Dikkatli olmalı ve yolunuza çıkan tüm bonusları toplamalısınız. Portallarla bölümleri değiştirebileceğiniz oyunda birbirinden zorlu onlarca bölümü tamamlamanız gerekiyor. Arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceğiniz bir ortam sunan STELLAR FOX'u mutlaka denemelisiniz. Basit oynanışı ve farklı mekanikleriyle bu oyunu sakın kaçırmayın.

Rahatlatıcı bir temada geçen oyunu tek parmağınızla kontrol edebiliyorsunuz. STELLAR FOX oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.