Super Cleaner®

Super Cleaner®

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,283
  • DOSYA BOYUTU 1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YOGA.

Windows Phone için Cache temizliği sunan ücretsiz bir uygulama olan Super Cleaner ile ön bellek sıkıntılarına veda edeceksiniz.

Windows Phone için ücretsiz olarak sunulan Super Cleaner, mobil cihazınızın ön belleğini temizleyip performans artışı sağlayan bir uygulama. Android ve iOS için olan örnekler göz önünde bulundurulacak olursa Windows Phone platformunda rastlaması güç olan bir uygulamayı bize sunmuş olan YOGA isimli geliştiriciler Super Cleaner ile farklı bir işe imza atıyorlar.

Kullanıcı deneyimi göz önüne alındığında ön bellek şişmesi gibi sorunlar Windows Phone cihazlarında pek rastlanmamasına rağmen kritik durumlarda bu uygulama işinize yarayabilir. Sade ve kolay anlaşılır arayüzüyle yürüttüğü işlemi Windows Phone tasarım diline uyarlayan uygulama göze hitap etmesini biliyor.

Tarama gerçekleştirip sıkıntılı görülen ön bellek sorunlarını silebildiğiniz bu uygulama ile telefonunuzda meydana gelen kasılmaları ciddi ölçüde azaltma şansınız var. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamanın rahatsız eden tek faktörü, fırsatı buldukça reklam sayfaları açması. Ancak sağlamış olduğu hizmet göz önüne alıncak olursa bu katlanılabilecek bir durum.