Temple Roll

Temple Roll

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 54
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Notic Games

Temple Roll, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Temple Roll, Andrioid işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Zorlu bölümlere ve aşamalara sahip olan oyunda becerilerinizi sınıyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkan Temple Roll, zorlu bölümlerin yer aldığı bir oyundur. Oyunda zorlu bölümlerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Birbirinden zorlu parkurlarda yarışarak topu deliğe sokmalı ve puanlar kazanmalısınız. Engellerle dolu parkurda iyi hesaplamalar yapmanız gerekiyor. Elinizi çabuk tutmanız gereken oyunda dikkatli olmalı ve topu aşağı düşürmemeniz gerekiyor. Arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceğiniz oyunda bağımlılık yaşayabiliyorsunuz. Basit bir oynanışa sahip olan Temple Roll ile yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Oldukça kolay bir oynanışa ve renkli grafiklere sahip olan Temple Roll oyununu mutlaka denemelisiniz. Eğer bu tarz oyunlardan zevk alıyorsanız Temple Roll'u sakın kaçırmayın. Temple Roll oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.