The Witcher 3 Türkçe Yama

The Witcher 3 Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20,225
  • DOSYA BOYUTU 25.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Witcher 3 TR

The Witcher 3 Türkçe Yama açık dünya tabanlı bir rol yapma oyunu olan The Witcher 3 için geliştirilmiş bir Türkçe dil paketi.

The Witcher 3 Türkçe Yama açık dünya tabanlı bir rol yapma oyunu olan The Witcher 3 için geliştirilmiş bir Türkçe dil paketi.

The Witcher 3 çıktığı dönemde büyük ses getirmişti. Polonyalı geliştirici CD Projekt Red tarafından geliştirilen oyun bu başarısını aldığı ödüllerle de kanıtladı. The Witcher 3'de ana kahramanımız Geralt manevi kızı Ciri'nin izini sürerken oldukça uzun bir yolculuğa çıkıyor ve Wild Hunt'ın soğuk nefesini sürekli üzerinde hissederken hem politik mücadelelerin arasında kalıyor hem de ölümcül canavarlarla savaşıyor. İşte bu macerada Geralt'a katılırken hikayenin nasıl ilerleyeceğini biz belirleyebiliyoruz.

The Witcher 3 oynarken yapacağımız tercihler oyunun gidişatını etkilediği için oyundaki diyalogları anlamamız büyük önem taşımakta. Derin bir hikayeye sahip olan bu oyunda doğal olarak bolca diyalogla karşılaşıyoruz. Eğer İngilizce bilginiz çok yüksek değilse bu diyalogları kaçırabilmeniz de muhtemel. İşte The Witcher 3 Türkçe Yama sayesinde bütün diyalogları anlayabilmeniz mümkün oluyor.

The Witcher 3 Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

The Witcher 3 Türkçe Yama'yı nasıl orijinal oyununuz üzerine kurabileceğinizi görebilmeniz için yamanın geliştirici ekibi bir de video yayınlamış. Yamayı indirdikten sonra aşağıdaki videoyu izleyerek kurulumunu yapabilir, sonrasında oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz: