Truppr

Truppr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Truppr

Spor yaparken sosyal olmanızı sağlayan ücretsiz bir Windows Phone uygulaması arıyorsanız Truppr kullanmanızda fayda var.

Spor yaparken yalnız kaldığınızı düşündüğünüz için motivasyonunuz mu kaçıyor? Windows Phone için çıkan Truppr isimli bu uygulama bu sıkıntılarınızı bir kenara atmanızı sağlayacak fikirlerle geliyor. Düzenli olarak egzersiz yapan ve sporu bir yaşam tarzı olarak benimsemiş insanlar arasında bir köprü kurmayı amaçlayan uygulama sporu seven insanlar arasında bir topluluk oluşturulmasını mümkün kılıyor.

Spor yapanlar için bir sosyal medya aracı olarak tanımlayabileceğimiz Truppr amatör spor etkinlikleri düzenleyenler konusunda sizi haberdar ediyor. Dışardan katılıma açık olan spor etkinliklerine katılmak istiyorsanız veya kendiniz böyle bir topluluk oluşturmak istiyorsanız bu uygulama ile bunları gerçekleştirmeniz mümkün. Spor yapacak yeni arkadaşlarla tanışma fırsatını kaçırmayın derim.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde etrafınızda spor yapan ve sosyalleşmeye çalışan birçok insanlara bir araya gelme fırsatını yakalayıp etkileşimden kaynaklanan performans artışını hissedeceksiniz.