Vaterpas Pro

Vaterpas Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 68
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lolo Apps

Sarı renklerle estetiği yakalayan ücretsiz bir su terazisi arayan Windows Phone kullanıcıları için başarılı bir uygulama.

Mobil cihazınız yanınızdayken mekanik işlerle uğraştığınız oluyor mu? Özellikle marangozluğa ve inşaat işin merak sarmış olanların işine yarayacak olan Vaterpas Pro, Windows Phone cihazınızı bir su terazisine dönüştürüyor. X ve Y açıları eşliğinde merkezdeki çizgiyi denge noktası olarak belirleyen uygulama sizin ideal düzlükteki sapmalarınızı rakamsal değerlerle ölçmenizi mümkün kılıyor.

Telefonunuzda bulunan jiroskop özelliğinden faydalanan uygulama ile düz bir zemin bulmanızla birlikte kalibrasyon ayarları yapabilyorsunuz. Özellikle de duvar rafı veya balkon şömünesi gibi meşakatli işlerle uğraşmak istiyorsanız ve ustalara para kaçırmama gibi bir derdiniz varsa bu uygulama gerçekten yararlı olacaktır.

Puan kırmamızı gerektirebilecek tek unsur, Vaterpas Pro açmanızla birlikte karşınıza çıkan tam ekran reklam oluyor. İş amaçlı kullanacağınız bir ölçek olan bu uygulama böyle bir handikap ile kullanıcılarını üzebilir. Öte yandan ücretsiz olduğu düşünülecek olursa bu durum son derece normal de karşılanabilir.