WebPosition 4

WebPosition 4

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,070
  • DOSYA BOYUTU 9.21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

WebPosition ile sitenizin ziyaretçi trafiğini artırabilir ve sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Web sitenizin arama motorlarında ki pozisyonunu kendiniz belirlemek istemez misiniz? WebPosition ile sitenizin ziyaretçi trafiğini artırabilir ve sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Website sahipleri, genelde sitelerinin tanınmadığından ve fazla ziyaretçiye sahip olmadığından yakınırlar ve sitelerinin arama motorlarında çıkmasını, fazla ziyaretçiye sahip olmasını isterler, buda tabiki reklamla veyada arama motorlarına milyonlarca para ödemekten geçiyor.

Fakat WebPosition ile bu işe fazla paralar harcamadanda, web sitelerinizin arama motorlarında boy göstermesini sağlayabilir ve kısa zaman içerisinde sitenizin tanınır hale gelerek kalıcı ziyaretçiler edinmesini sağlayabilirsiniz. Fakat şuda unutulmamalıdır ki ziyaretçiyi kalıcı kılan arama motorlarından çok sitenin içeriğidir de.

Programa; site adresi, anahtar kelimeler ve sitenizin sloganı'nı giriyorsunuz ve siteniz bu anahtar işlevi gören kelimeler doğrultusunda en çok ziyaret edilen ve kullanılan arama motorlarında işlem görüyor.

WebPosition ile yüksek trafik, kaliteli reklam ...