WinZip System Utilities Suite

WinZip System Utilities Suite

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,875
  • DOSYA BOYUTU 34.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WinZip

Arşivleme yazılımıyla yakından tanıdığımız WinZip, sistem optimizasyonu sağlayan yeni yazılımı System Utilities Suite ile daha hızlı bir bilgisayar vaad ediyor.

20'den fazla sistem iyileştime aracıyla bilgisayarınızda kapsamlı bir optimizasyon çalışması yürüten WinZip System Utilities Suite tek tıklama ile çalışan kolay bir arayüzde kullanım kolaylığını amaçlamış.

Sistem Temizleme

Bilgisayarınızı gereksiz yükten kurtaracak araçlarla WinZip System Utilities Suite kayıt defteri temizliği, disk taraması ve temizliği yaparak optimizasyon sağlar. Windows işletim sistemi kayıt artıkları, kurulan ve kaldırılan donanımsal ve yazılımsal girdilerin artıkları temizlenerek daha temiz ve hızlı bir bilgisayar elde edilir.

Sistem Koruması

Ufak tefek sistem hataları zamanında giderilmezse kullanıcılara daha pahalıya mal olur. Sistem çökmeleri, veri kayıpları ve güvenlik tehditleri zamanında kontrol altına alınırsa para ve zaman kaybı yaşamadan sistem iyileştirilebilir. Hard disklerin kontrol altında tutulması, disk ve dosya sistem hataları düzenli olarak takip edilir ve bulunan hatalar giderilir.

Güvenliği tehdit eden takip edilebilen veri artıkları silinir. Kişisel dosyalar şifrelenerek izinsiz girişler engellenebilir. Ayrıca tüm bu işlemler geri alınabilecek şekilde yedeklenerek gerek duyulursa kurtarma işlemi yapılabilir.

Sistem Optimizasyonu

Windows işletim sistemini optimize eden etkili araçları bir araya getiren WinZip System Utilities Suite siz anlamadan en yüksek performansa çıkmanızı sağlıyor. Daha hızlı ve etkili çalışan bir sistem için gerekli tüm düzenlemeleri gerçekleştiren yazılım sürücülerin güncellenmesinde, hafıza kullanımının iyileştirilmesine kadar tüm ihtiyaçları karşılayabilir.

Kayıt defteri düzenlemesi, hard disk birleştirme, başlangıç hızlandırması ve dosya kaldırma için bulunan pek çok araç bilgisayarda yapılan işe göre en yüksek performansın alınmasını sağlar.