WowLock Todo

WowLock Todo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Miracle Seasons

Windows Phone için çıkan belki de en estetik görünüşlü görev yönetici uygulaması.

İsmine bakıldığı zaman yapılacaklar listesi gibi görünen bir uygulama olan WowLock Todo, aslında bu konu ile ilgili büyük bir yenilik sunmuyor. Bunun yerine uygulamalar ve klasörler için ayrı ayrı kilit kodları oluşturmanız mümkün oluyor. Logo tasarımından da anlaşılacağı gibi, Android cihazlarından alışık olduğumuz sürüklemeli anahtar dinamiklerini Windows Phone cihazlarına getiren bu uygulama sevilen bir özelliği yeni bir platforma taşıyor.

Özellikle arayüz tasarımının estetiği ile ilgi çeken uygulamanın en güçlü kozu burada. Kolay kullanım ve şık görünüm bir arada sunulurken kullanım aralığının bu kadar sınırlı tutulmuş olması elbette üzücü bir olay. Ne var ki üreticilerden çıkabilecek farklı projelerin en azından modern olacağına dair şüphe götürmeyen bir izlenim yakalamak mümkün.

Bunun haricinde yapılacaklar listesini nispeten de liste yapmanızı sağlayan uygulama bu konuda fazlasıyla sade kalıyor ve PC ile senkronizasyon seçeneklerine sahip olmaması nedeniyle büyük ölçüde kan kaybediyor. Ne var ki Windows Phone cihazınıza özel bir deneyim arıyorsanız tamamen ücretsiz olan WowLock Todo işinize yarayacaktır.