InstantGet

InstantGet

2.12
Editör Puanı: 3/5
3

7 Kullanıcı: 3.2/5

3.2
InstantGet
InstantGet
InstantGet

Hızlı Dosya İndirme Programı

Özgür Çınardalı Son güncelleme 6 yıl önce

InstantGet programı dosya indirme işlemlerinizi 5 kat daha hızlandırabilen güçlü bir dosya indirme yöneticisi ve download hızlandırıcısı. Konusunda profesyonel bir çözüm olan InstantGet ile dosya indirme işlemlerinde birçok gelişmiş seçenek ve özellik ile belirlediğiniz öncelikler doğrultusunda detaylı bir yönetimi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İndirmekte olduğunuz dosyaları birçok bölüm halinde ayıran ve her bölüm üzerinde hızlandırma işlemi gerçekleştirerek dosyayı bütün olarak indirme süresini en aza indiren bu araç ile proxy ve site ayarlamalarınıda kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Biten download işlemlerinden sonra indirdiğiniz dosyalar arasında URL, dosya adı ve yorum gibi kıstaslara göre aramalar yapabildiğiniz InstantGet Internet Explorer, Firefox ve Opera gibi en popüler tarayıcıların tamamına destek sağlıyor ve bu tarayıcılar ile entegrasyon gerçekleştirebiliyor. InstantGet aynı zamanda YouTube, Metacafe, Break, Youku vb. diğer popüler video paylaşım sitelerinde FLV kaydedici olarakta görev yapabiliyor. Böylece en favori videolarınızı bu araç sayesinde en hızlı şekilde bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

Dosya indirme işlemlerini başlatmak için URL adreslerinizi sürükle bırak ile veya diğer yöntemlerle InstantGet içerisine ekleyebilir, işlemleri ve dosyaları belirlediğiniz kategorilere göre ayırabilirsiniz.

InstantGet için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda InstantGet crack, InstantGet serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
193 / 138,842
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
Kylinsoft

Dosya İndirme Yöneticileri Popülerleri

 1. Internet Download Manager
  Internet Download ManagerIDM - Dosya İndirme Yöneticisi
 2. YouTube Music Downloader
  YouTube Music DownloaderYouTube Müzik İndirme Programı
 3. VidMasta
  VidMastaFilm ve Video İndirme Programı
 4. Free YouTube Download
  Free YouTube DownloadÜcretsiz YouTube Video İndir
 5. MediaGet
  MediaGetTorrent Dosya İndirme Yöneticisi