6 Minute English

6 Minute English
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İngilizce konuşma konusunda sıkıntı çekenlerin mutlaka denemesi gereken bu uygulama ile zahmetsizce konuşma pratiği yapabilirsiniz.

6 Minute English hızlı yoldan İngilizce konuşma pratiği yapmak isteyenler için tasarlanmış bir uygulamadır.. Bildiğiniz gibi İngilizce günümüzde en çok kullanılan yabancı dil ve artık hemen hemen herkese İngilizce biliyor gözüyle bakılıyor.

Bu sebeple İngilizce bilmemek veya bilip de konuşamamak günlük hayatta karşılaşılan problemlerden biri ve pek çok konuda başımızı ağrıtabiliyor. Bu konuya pratik bir çözüm getirmeyi amaçlayan 6 Minute English ile siz de ücretsiz olarak İngilzice konuşma pratiği yapabilirsiniz. Son derece basit bir arayüze sahip olan uygulamada sosyal entegrasyon da unutulmamış.

Fakat altını çizmem gerekiyor ki uygulama tamamen konuşma üzerine kurulmuş. Yani temelden başlayan dersler yerine daha çok konuşma konusunda eksikleriniz varsa kullanmanızı öneriyorum. Ücretsiz olarak kullanabilecğiniz 6 Minute English ile günde sadece 6 dakikanızı ayırarak İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz.

YORUMLAR