aa-bb

aa-bb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

aa-bb, saatler boyunca oynamaktan sıkılmayacağımız bir beceri oyunu.

aa-bb, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde ücretsiz olarak oynanmak üzere geliştirilmiş bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Mobil oyun dünyasını takip edenler aa ve diğer harf kombinasyonlarıyla isimlendirilmiş oyunların ne kadar popüler hale geldiğini biliyordur. Anlaşılan o ki üreticiler bu durumun devam etmesini istiyorlar ve ürettikleri benzer oyunlarla başarıyı yakalamak istiyorlar.

aa-bb de bu oyunlardan bir tanesi. Aslında bu oyunun orijinal olduğunu söylemek mümkün değil çünkü ortaya benzersiz bir oyun deneyimi çıkartmıyor. Fakat tuhaf bir şekilde oynayanları ekrana bağlıyor ve saatler boyunca oynamalarını sağlıyor. Bunu hiç şüphesiz ki basit fakat oyuncuları çileden çıkartmaya yeten oyun yapısına borçlu.

Oyundaki temel amacımız merkezde dönen daireye topları monte etmek. Bu noktada çok dikkat etmemiz gerekiyor çünkü ekranın aşağısından fırlattığımız topların kesinlikle birbirlerine temas etmemesi gerekiyor. En ufak bir temas sonucunda oyunu kaybediyoruz ve tekrar başlamak zorunda kalıyoruz.

Git gide zorlaşan bölümleriyle seviyeyi daima bir üst basamağa taşıyan aa-bb, reflekslere ve el çabukluğuna dayalı oyunlar oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR