AIDA64 1.00 (ios)

AIDA64

AIDA64
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AIDA64 mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sistem bilgisi görüntüleme uygulamasıdır

AIDA64 mobil cihazlarınızın donanımsal ve yazılımsal özelliklerini size detaylı olarak listeleyebilen bir sistem bilgisi görüntüleme uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir sistem bilgisi uygulaması olan AIDA64'ü bir süredir bilgisayarlarımızda kullanabiliyorduk. Bu sistem bilgisi görüntüleme yazılımı alanında en başarılı yazılımlardan biriydi ve sistemimizi saniyeler içinde analiz ederek bütün özelliklerini bize listeleyebilmekteydi. Yazılımın geliştiricisi FinalWire firması AIDA64'ü mobil cihazlara ilk olarak Android versiyonuyla çıkardıktan sonra nihayet uygulamanın iOS versiyonunu da yayınladı.

AIDA64 ile iPhone veya iPad'inizde hangi işlemcinin kullanıldığını, ekran boyutlarınızı, ekranınızın piksel yoğunluğunu görüntüleyebiliyorsunuz. Bunun yanında kameranız ile ilgili bilgiler, WiFi adaptörünüz ve mobil  ağ adaptörünüz ile ilgili bilgiler de listelenebiliyor. AIDA64 pil tipiniz ve pil seviyeniz, SoC (bütünleşik sistem çipi), cihaz modeli, bellek ve depolama bilgileri, hareket sensörü bilgileri AIDA64 ile edinebileceğiniz diğer bilgiler.

YORUMLAR