Akbank Direkt Şifreci 1.0.0 (ios)

Akbank Direkt Şifreci

Akbank Direkt Şifreci
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akbank Direkt Şifreci uygulaması, iPhone ve iPad'inizden Akbank Direkt'e giriş yaparken, finansal işlemlerinizi gerçekleştirirken kolaylık sağlıyor.

Akbank Direkt Şifreci, gerek mobilden gerekse de masaüstünden Akbank İnternet Şubesi’ne giriş yaparken telefonunuza gönderilen şifre kısa mesajını bulup girme zorunluluğunu ortadan kaldıran yardımcı bir uygulama.

Akbank’ın müşterilerine ücretsiz sunduğu bir hizmet olan Direkt Şifreci uygulamasını iPhone ve iPad’inize indirerek hesap hareketlerini kontrol etmek, finansal işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullandığınız mobil / internet şubesine daha kolay giriş yapabiliyorsunuz.

Her defasında telefonunuza gelen güvenlik kısa mesajını okuma ve ilgili alana girmenize gerek kalmadan hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde şubeye girişinizi gerçekleştirmeniz için hazırlanmış bir uygulama olan Akbank Direkt Şifreci uygulamasını tabii ki de doğrudan kullanamıyorsunuz. Öncelikle müşteri numaranız veya kredi kartınızla aktivasyon işlemi yapmanız gerekiyor. Kısa süren bu işlemden sonra internet / mobil şubeye her girişinizde bir onay bildirimi görüntüleniyor ve onayı verdiğinizde şifre bulma, girme ile uğraşmadan girişinizi tamamlıyorsunuz.

YORUMLAR