AllianceAirWar 1.0 (ios)

AllianceAirWar

1.0
AllianceAirWar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AllianceAirWar, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçuş simülasyonudur.

AllianceAirWar, son zamanlarda sayısı giderek artan uçuş oyunları arasından sıyrılmayı başarıyor ve en iyi simülasyon oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz bu devasa uçuş oyununda, mobil platformlarda kendi kategorisinde en iyi özellikleri taşıdığını göreceksiniz. Şimdi dilerseniz oyuna biraz daha ayrıntılı bakalım: 

AllianceAirWar oyununa ilk baktığımda piyasadaki diğer oyunlardan pek farkı olmadığını düşünmüştüm. Ama diğer yandan boyutunun bu kadar yüksek olması biraz şaşırtmıştı. Yükleme bittiğinde ise yüksek yoğunluklu bir uçuş simülasyonuyla karşı karşıya olduğumu anladım. Oyunun grafikleri mükemmel ve çok güzel bir oynanışa sahip. 6 farklı tür ile dikkat çeken oyunda it dalaşından tutunda filo savunmasına kadar pek çok modda oynayabiliyorsunuz. Son zamanlarda bu kadar gerçekçi bir oyun görmediğimi itiraf etmeliyim. 

Eğer kendinize ücretsiz ve iyi bir simülasyon oyunu arıyorsanız AllianceAirWar oyununu mutlaka öneririm. Ayrıca belirtmekte fayda var, oyun şiddet içerdiğinden çocukların ebeveyn kontrolünde oynamasına dikkat etmelisiniz.