Pokémon Sleep APK

Pokémon Sleep APK

kullanıcı

Uykunuzda pokemonlar toplayabileceğiniz Pokémon Sleep APK, hem uykunuzu takip etmenize, hem de Pokémonlar toplamanıza olanak sağlıyor.

Uyuyarak pokemon toplayabildiğiniz Pokémon Sleep APK, uykunuzu takip ederek size birtakım puanlar ve ödüller veriyor. Bazı uyku saatlerine ulaştıkça, sizinle aynı uyku tipine sahip olan bir Pokémon ile ödüllendirileceksiniz. 

Aslında bu oyunda tek yapmanız gereken uyumanız. Uyku raporunuzu size sunan Pokémon Sleep'de, ne kadar fazla Snorlax puanınızı yükseltirseniz, o ölçüdeki pokemonlara sahip olacaksınız.

Lakin Pokémon Sleep'i kullanan kullanıcılar, oyunu oynarken ekranın açık kalması gibi zorunluluklar yüzünden, şikayetlerini şimdiden dile getirmiş gibi. İsterseniz gelin biraz da oyunun nasıl çalıştığına bakalım.

Pokémon Sleep APK İndir

Pokémon Sleep APK şu şekilde çalışır; Pokemon Sleep'i oynamak için, telefonunuzu açık halde ve aynı zamanda ekranı aşağıya bakacak şekilde koymanız gerekiyor. Telefonunuzu yastığınızın altına veya yatağınızın yanına koymalısınız. Eğer aşırı ısınmadan korkuyorsanız, yastık veya battaniyenizin altına koymamaya özen göstermelisiniz.

Ardından, sabah uyandığınızda ne kadar saat uyuduğunuza bağlı olarak, size bir puan verir. Elde ettiğiniz bu puanlar ile birlikte, istediğiniz bir Pokémon sahip olabilirsiniz. Oyun oynayıp pokemon toplarken, aynı zamanda da uyku raporunuzu takip edebilirsiniz.

Uyuyarak Pokemon Toplamanızı Sağlayan Pokémon Sleep Rekor Kırıyor!
OYUN

Uyuyarak Pokemon Toplamanızı Sağlayan Pokémon Sleep Rekor Kırıyor!

Oyuncuları uyurken oynamaya teşvik eden bir oyun olan Pokémon Sleep, App Store listelerinde hızla 6 numaraya yükseldi. The Pokémon Company tarafından geliştirilen oyun, Pokémon Go'nun başarısını tekrarlamayı hedefliyor.

Oyun, her ne kadar sizi teşvik edici bir görünüm verse de, hiç de öyle olmadığını söyleyebilirim. Eğer altı saatlik bir uyku çektiyseniz, uygulama bunu daha da arttırmanız için bir teşvikte bulunmuyor. Evet, siz de bir pokemon hastasıysanız, Android ve iOS platformlarında bulunan Pokémon Sleep'i indirerek hem uykunuzu takip edip, hem de sevimli pokemonlara sahip olabilirsiniz.