Amazon Cloud Drive 3.2.3 (ios)

Amazon Cloud Drive

Amazon Cloud Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazon Cloud Drive uygulaması ile fotoğraf ve videolarınızı buluta yedekleyebilir, mobil cihazınızın depolama alanından kazanabilirsiniz.

Amazon Cloud Drive, iOS 7.0 ve üzeri işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod Touch’larda kullanılabilen bir bulut depolama çözümüdür. Fotoğraf ve videolarınızı buluta yedekleyerek, hafıza kartı bulunmayan düşük dahili depolama alanına sahip iOS cihazınızda yer açan uygulama ile 1000GB’a kadar veri yedeklemek mümkün.

Amazon hesabı gerektiren bu yedekleme uygulaması ile telefon veya tabletinizde yer kaplayan medya dosyalarınızı buluta aktarabilir, cihazınızın dahili depolama alanından kazanabilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı mobil cihazınızdan yanlışlıkla silmeniz veya silinmesi durumunda Cloud Drive uygulamasında tutulduğundan her zaman sizin için çok önemli anlara erişebilirsiniz.

Fotoğraf ve videolarınızı ay ve yıl olarak listeleyen zaman çizelgesi ile gelen uygulamanın popüler depolama seçenekleri arasında 5GB (Tüm Amazon üyelerine ücretsiz), 20GB (Yıllık 10 dolar) ve 50GB (Yıllık 25 dolar) yer almaktadır. Tabii ki 100GB – 1000GB alan seçenekleri de mevcut.

Amazon Cloud Drive Özellikleri:

  • Telefon ve tabletinizdeki fotoğraf ve videoları otomatik olarak yedekler.
  • Albüm ve videolarınızı kolaylıkla bulmanızı sağlayan zaman çizelgesine sahiptir.
  • Fotoğraf, video ve albümleriniz arasında rahatlıkla gezinmenize imkan tanır.
  • Fotoğraflarınız için Facebook, e-posta ve diğer uygulamalarda paylaşma seçeneği sunar.
  • Ücretsiz 5 GB bulut depolama alanı verir.

YORUMLAR