Armor Age: Tank Wars 1.6.240 (ios)

Armor Age: Tank Wars

Armor Age: Tank Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PvP savaşlarına katılacağız.

Gerçekçi bir strateji dünyasına katılacağımız Armor Age: Tank Wars ücretsiz olarak mobil oyunculara sunuldu. HeroCraft LTD tarafından geliştirilen ve iki farklı mobil platformda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan strateji oyunu Google Play üzerinden 500 binden fazla kez indirildi.

Gerçekçi grafik açıları, hayatta kalma modu ve zengin içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan yapımda oyuncular tarihsel tanklar ile karşılaşacaklar. Farklı ülkelerden oyunculara sahip olan mobil oyunda amacımız hayatta kalmak olacak. Ayrıca oyuncular seçtikleri tankları geliştirerek daha etkili bir yapıya kavuşturabilecekler. Sürükleyici yapısı ile oyunculara gerilim dolu bir savaş ortamı sunan Armor Age: Tank Wars, yayınlanması ile geniş kitlelere hızlı bir şekilde ulaşmayı başardı. Ücretsiz yapısı ile oyuncuların yüzünü güldüren yapım, şu sıralar hızla indirilmeye devam ediliyor.

Türkçe dilinin yer almadığı oyunda ülkemiz oyuncuları da yer alıyor. 4.3 gibi bir skor puanına sahip olan yapım, zengin içeriği ile rekabet dolu bir ortam sunuyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR