Authy 16.0 (ios)

Authy

Authy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Authy iPhone ve iPad'iniz için sosyal ağ ve mail hesaplarınıza ekleyebileceğiniz 2 aşamalı bir güvenli giriş uygulamasıdır.

Authy, güçlü kimlik doğrulama sistemlerinin geleceğini iPhone ve iPad cihazlarınızın kullanılabilirliğiyle örtüştüren iki aşamalı bir güvenli giriş uygulamasıdır. Authy cihazınızda ilişkilendirdiğiniz bir hesap için fiş oluşturarak, hesabınızı hacker ve kaçakçılara karşı fazladan güvenlik katmanı ekleyerek korumaya alır.

Auhty'nin kullanımı da iPhone için oldukça kolay. Sade tasarımıyla ilişkilendireceğiniz hesabı seçerek öncelikle bu hesaba giriş yapmanız gerekli. Daha sonra uygulama hesabınızı tanıyarak sizin başka ağlardan bu hesaba erişiminiz dahilinde karşınıza bir kod çıkartıyor ve bu kodu giremeden hesaba erişemiyorsunuz. Aynı şekilde bulut depolama alanınızı da güvenlik altına almanız için Authy yardımınıza koşuyor ve diğer hesaplarınız gibi yedeklenen verilere güvenlik katmanı sağlıyor.

Uygulamanın size verdiği fişlerin tanınması için Authy'i birden fazla cihaza tanıtabiliyorsunuz, böylece sizin güvenli olarak gösterdiğiniz cihazlara her seferinde kod sorgulaması yapılmıyor. Kod sorgulaması için uygunsuz bir zaman denk gelirse, diyelim internet olmayan bir ortamda hesabınıza ulaşmanız gerekti, Authy'nin çevrim dışı mesaj sistemi sayesinde gereken koda ulaşabiliyor ve girişinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

İnternetteki hemen hemen her hesap ve ağı tanıyan Authy güvenlik konusunda hassas kullanıcılar için biçilmiş kaftan görevini üstleniyor ve hesabınızı olası saldırılara koruyor. Authy, 2 aşamalı güvenli hesap kullanıcılarının kaçırmaması gereken bir uygulama.

YORUMLAR