Avea Fırsat 1.0 (ios)

Avea Fırsat

1.0
Avea Fırsat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    38

  • Üretici

    Avea Iletisim Hizmetleri A.S.

Avea Fırsat uygulaması ile Avea'lılara özel tüm kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Avea Fırsat, Avea abonelelerine özel olarak sunulan fırsatları iPhone ve iPad'inize taşıyan bir uygulamadır. Her Avea abonesinin ücretsiz olarak yararlanabildiğiniz bu uygulama, çeşitli markaların belli tarihler arasında yaptıkları indirimleri bildirir.

Oldukça basit tasarlanmış arayüze sahip uygulamayı iPhone ve iPad'inize yükleyerek size özel fırsatlardan anında haberdar olabilir, fırsat detaylarını görebilir, dilerseniz fırsat kodunu tek bir dokunuşla alabilirsiniz. Push bildirim özelliği sayesinde son kullanım tarihi yaklaşan fırsatlar sesli olarak bildirilir. (Dilerseniz bu özelliği kapatabilirsiniz.) Böylelikle hiçbir fırsatı kaçırmazsınız.

Çeşitli markaların yaptığı %80 varan indirimleri takip etmenin yanı sıra Hediye bölümünü kullanarak Avea'lı sevdiklerinize, eşe dosta konuşma, mesajlaşma, internet paketi hediye edebilirsiniz. Hediyelerim bölümünden ise size gönderilen hediyelere bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra ücretsiz aldığınız kartpostallar ile arkadaşlarınızın doğum günlerini kutlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan ve reklam içermeyen Avea Fırsat, markaların özel kampanlarını takip edebileceğiniz harika bir uygulama. Kesinlikle denenmeli.

YORUMLAR