Avea Smartband

Avea Smartband
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avea Smartband uygulaması ile Avea akıllı bilekliğinizin kaydettiği verileri iPhone ve iPad'inizden takip edebilirsiniz.

Avea Smartband, Avea akıllı bilekliğinizin öne çıkan özelliklerini daha etkin kullanmanızı sağlayan yardımcı uygulama niteliğinde ve hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olmasıyla diğer akıllı bileklerden ayrılıyor. Günlük ne kadar aktif olduğunuzu telefonunuz ve tabletinizin ekranınıza yansıtarak sağlıık durumunuzu anbean takip etme kolaylığı sunan uygulama tamamen ücretsiz olarak geliyor.

Tüm mobil cihazlarla uyumlu olan ve aynı zamanda tüm operatörlerle çalışan Avea akıllı bileklik ürünü Avea Smartband’in iPhone ve iPad uygulaması da her sağlık takip uygulaması gibi günlük, haftalık ve aylık olarak aktivitelerinizi takip ederek daha sağlıklı bir yaşama merhaba demeniz için sizi motive ediyor.

Kilo, yaş, cinsiyet gibi detayları girerek bir profil oluşturduktan sonra kullanmaya başlayabileceğiniz sağlık uygulamasında bilekliğin kaydettiği tüm verileri anlaşılır grafikler üzerinden görebiliyorsunuz. Günlük ne kaç adım attığınızı, kaç kalori yaktığınızı, ne kadar verilmli bir uyku geçirdiğinizi haftalık, aylık ve yıllık olarak takip edebiliyorsunuz ki çoğu sağlık uygulaması bu seçenekleri sunmuyor. Bunun dışında grafikler sadece aktif olarak geçirdiğiniz vakitleri yansıtmıyor. İnaktif olarak geçirdiğiniz yani aktif olmadığınız zamanları da görebiliyorsunuz.

Avea Smartband’in benzerlerinden ayrılan bir özelliği de alarm seçeneği. Uygulama üzerinden alarm kurduğunuz vakit, akıllı bilekliğiniz kolunuza titreşim gönderiyor ve uyanmanıza yardımcı oluyor. Tabii ki titreşimi hissedebilmeniz için derin uyku döneminde olmamanız gerekiyor.

Unutmadan, Avea Smartband’i tarifenize ek ayda 5 TL vererek veya peşin 139 TL ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

Avea Smartband Özellikleri:

  • Kalori, adım, mesafe, uyku takibi yapabilme,
  • Günlük adım, kalori ve uyku hedefi belirleyebilme
  • Aktivite geçmişini haftalık, aylık ve yıllık olarak takip edebilme
  • Aktif ve inaktif geçirilen vakitleri grafik üzerinden görebilme
  • Alarm kurabilme