Backflip Madness 1.1.3 (ios)

Backflip Madness

Backflip Madness
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Backflip Madness, spor oyunları oynamaktan keyif alanların bayılacağını düşündüğüm heyecanlı ve eğlenceli bir iOS akrobasi oyunu.

Backflip Madness, spor turnuva ve şampiyonalarında görme fırsatı yakaladığımız akrobatik hareketleri yapma fırsatını bizlere sunan başarılı ve ücretli bir iOS oyunu. Takla ve saltoların havada uçuştuğu oyunda amacınız bir çok farklı akrobasi hareketini başarı ile yapabilmek.

Extrem spor olarak geçen akrobasiye ilgi duyuyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim. Oyundaki tecrübe ve yeteneğinize göre 3 farklı zorluk seviyesinden birini seçerek hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz. Oyunun en kötü yanı ise ücretli olması. Bu nedenle 2.11 TL ödeyerek oynayabilirsiniz.

Eğer evde kendi başınıza taklalar atmak isteyip atamıyorsanız bu oyunu mutlaka oynayın. Her defasında farklı mekanlarda akrobasi hareketleri yapacaksınız. Oldukça gerçekçi grafiklere sahip olan oyunda zaman zaman sanki taklaları kendiniz atıyormuş gibi heyecanlanabilirsiniz.

Oyundaki karakterinizi ister normal kıyafet ile isterseniz de ninja kıyafetleri ile yönlendirebilirsiniz. Akrobatik hareketler yapabileceğiniz eğlenceli bir oyu narıyorsanız Backflip Madness'ı iPhone ve iPad'lerinize mutlaka indirin.

YORUMLAR