Bagu Çizgi Roman ve Manga 2.0.1 (ios)

Bagu Çizgi Roman ve Manga

Bagu Çizgi Roman ve Manga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bagu, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden Türkçe çizgi roman ve manga okuyabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Bagu, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden Türkçe çizgi roman ve manga okuyabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama içerisinde panel panel hazırlanmış bölümleri akıcı bir şekilde okuyabilir, ustaca yazılmış hikayeler sayesinde güzel vakit geçirebilirsiniz.

App Store üzerinden uygulamayı ilk indirdiğinizde öncelikle bir üyelik almanız gerekecek. Gerekli işlemi yaptıktan sonra ise karşınıza 2 farklı seri çıkıyor. Bunlardan biri Tevfik Erdönmez'in yazıp, Çağrı Coşkun'un çizdiği Teşebbüs 2.0. Bu hikayede Metin ve Barış adındaki iki üniversite öğrencisinin para kazanmak uğruna yaptıkları enteresan bir girişim anlatılıyor. Gerçekçi bir anlatımla beğenimize sunulan bu macerada kahramanlarımızın yaşadıkları tecrübeler karşısında çok şaşıracaksınız.

Halit Gür'ün yazdığı ve Çağrı Coşkun'un çizdiği ikinci serimiz ise Oyunbozan. Bu sefer başrolde atletik yeteneğiyle ön plana çıkan kahramanımız Ali var. Hayattaki tek amacı bu yeteneğiyle sokaklarda ve iyi seviyedeki bilgisayar bilgisiyle internette serserilik yapmak olan Ali'nin maceralarının anlatıldığı seride, gördüklerinize ve okuduklarınıza inanamayacaksınız.

Özellikleri:

- İndirilen çizgi roman ve mangaları çevirimdışı okuyabilme.

- Mobil cihazlarda panel panel okuma imkanı.

- Kitaplığa eklenen her bölüme diğer cihazlardan ulaşabilme.

- Tamamen Türkçe içerik.

Hikayelerin bazı bölümlerine ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz. Devam etmek istediğiniz taktirde çok cüzi miktarlara ilerleyen bölümleri satın alabilirsiniz. Başından kalkmak istemeyeceğiniz bu uygulamayı tüm çizgi roman ve manga severlere öneririm.

YORUMLAR