Band Stars

Band Stars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    120

  • Üretici

    Halfbrick Studios

Müzikseverlere hitap eden bu oyunda kendi müzik grubumuzu kurarak şöhret basamaklarını bir bir tırmanmaya başlıyoruz.

Band Stars ücretsiz olarak sunulan keyifli oyunlardan bir tanesi. Halfbrick'in yapımcı koltuğunda oturduğu bu oyun özellikle müzik aşıklarına hitap etmek için tasarlanmış. Oyunda şöhret basamaklarını teker teker tırmanacak ve büyük bir servet kazanacaksınız. Elbette bunu başarması hiç de kolay değil ve çok emek istiyor.

Oyunda 50 adet Band Stars karakteri bulunuyor. Yukarıda da belirttiğim gibi şöhrete kavuşmak hiç de kolay değil. Önünüzde başarıyla bitirmeniz gereken tam 200 görev var. Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi popüler oyunlarda imzası bulunan Halfbrick Studios gene harika bir iş çıkarmış.

Oyunda en fazla hayran kitlesine sahip olabilmek için zaman zaman arkadaşlarınızla mücadele edeceksiniz. Top listlelerin en üst sıralarında yer alabilmek için şarkı sözlerini ve farklı türleri başarılı bir şekilde harmanlamanız gerekiyor. Bunun için son derece eğitimli ve yetenekli grup üyelerine sahip olmalısınız. Grubunuza aldığınız üyeleri eğitebilir ve yeteneklerini geliştirebilrisiniz. Bu üyelerin her biri kendi ilgi alanlarına ve farklı özelliklere sahip.

Yapmanız gereken görevler bununla sınırlı kalmıyor. Stüdyonuzu modern ve teknolojik eşyalarla donatarak grup üyelerinin mutlu ve motive olmasını sağlamalısınız. Genel olarak son derece başarılı bir oyun olarak öne çıkan Band Stars müzikseverler için tavsiye edebileceğim oyunlar arasında.

YORUMLAR