Biserwis

Biserwis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    14

  • Üretici

    Biserwis Ulaşım ve Mobil Teknolojileri A.Ş.

Biserwis, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir servis uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Biserwis, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir servis uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Toplu taşıma araçlarından bunalanların denemesi gereken bir uygulama olan Biserwis ile kişisel servisinize sahip oluyorsunuz.

Çalışanların ya da işverenlerin denemesi gereken bir hizmet olan Biserwis, servisciliğe yeni bir soluk getiriyor. Konforlu ve güvenli bir hizmet sunan Biserwis, şehir içi ulaşımı kolaylaştırıyor. Uygun fiyatlarıyla ön plana çıkan uygulama, yasal olarak hizmet sunuyor. Bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen Biserwis, tıpk uçak bileti alıyormuş gibi hisse kapılmanızı da sağlıyor. Güzergahınızı belirleyip oturacağınız koltuğu seçebileceğiniz Biserwis, VIP kalitesinde hizmeti kullanıcılarına sunuyor. Yoğun trafiğe sahip olan illerde yaşayanların mutlaka denemesi gereken Biserwis'i kaçırmayın. İşten eve ya da evden işe zamanında ulaşabilmek için Biserwis'i tercih edebilirsiniz.

Kolaylıkları bir hayli fazla olan Biserwis'te kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz. Biserwis, uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR