Bloons TD Battles 2.0 (ios)

Bloons TD Battles

2.0
Bloons TD Battles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41

  • Üretici

    ninja kiwi

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz strateji oyunudur.

Bloons TD Battles, iOS cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu. Bloons TD 5 adlı önceki oyunun devamı gibi olan bu oyun da aslında klasik bir kule savunma tarzında oyun. Tek fark kulelerin maymun, düşmanın da balonlar olması.

Bu oyunu çevrimiçi oynuyorsunuz. Isterseniz çabuk bir maç yapabileceğiniz Quick Play moduyla isterseniz de Private Match moduyla Facebook arkadaşlarınızla kapışabiliyorsunuz. Oyun modunu seçtikten sonra ise saldırı ya da savunma şeklinden birini seçiyorsunuz.

Saldırı modunda en güçlü defansı kurup düşmanınıza direk olarak balonlar yollayarak saldırıyorsunuz. Savunma modunda ise gelirinizi sağlayıp düşmanınızdan uzun süre defansınızla dayanmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda 16 adet özel olarak tasarlanmış savaş alanı bulunuyor. Ayrıca 21 adet maymun kalesi var ve bunları 8 adet güçlü yükseltme ile geliştirebiliyorsunuz. Yine kazanabileceğiniz 16 adet başarı da oyunda sizi bekliyor.

En yüksek puanları alıp dünya liderlik listelerinde üst sıraları zorlamak isterseniz, siz de bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR