Boom Force 1.9.6 (ios)

Boom Force

Boom Force
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boom Force, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

Boom Force, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon ve macera dolu bir savaş oyunudur. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz oyunda stratejik gücünüzü ortaya koyuyorsunuz.

Harika bir atmosferde geçen Boom Force, arkadaşlarınızla ya da tanımadığınız insanlarla gerçek zamanlı olarak mücadele edebileceğiniz zevkli bir savaş oyunudur. Kolay bir oynanışa sahip olan oyunda birimlerinizi inşa ediyor ve gücünüzü göstermeye çalışıyorsunuz. Dünyaca ünlü Supercell firmasının Boom Beach oyununa oldukça benzeyen bir şekilde karşımıza çıkan Boom Force, benzer mekanikleri içeriyor. Aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı oyunda birliklerinizi inşa ediyor ve gerçek zamanlı savaşlara dahil oluyorsunuz. Farklı bölgelere sahip olan oyunda güçlü olmaya ve rakiplerinize diz çöktürmeye çalışıyorsunuz.

Zorlu mücadelelere sahne olan oyunda stratejik bilginizi sınıyor ve zevkli zaman geçirebiliyorsunuz. Mutlaka denemeniz gereken bir oyun olan Boom Force, yüksek kaliteli grafikleriyle dikkat çekiyor. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz zevkli bir oyun olan Boom Force'u sakın kaçırmayın.

Boom Force oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR