BrightNest

BrightNest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BrightNest uygulaması ile ev işlerinizi iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kolayca organize edebilirsiniz.

BrightNest iPhone ve iPad cihazlarınızda karşılaşabileceğiniz en ilginç uygulamalar arasında yer alıyor ve kullanıcıların ev işlerini çok daha kolay bir şekilde yönetebilmelerine yardımcı oluyor. Bu bakımdan bir görev yöneticisi ya da ajanda olduğunu söyleyebileceğimiz uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor ve çok kolay kullanılır, sade bir arayüze sahip.

Onu pek çok benzer uygulamadan farklı kılan ise ev işlerine dair binlerce farklı makale ile kullanıcılara yardımcı olması. Örneğin tuvalet temizliğini kolaylaştırıcı ipuçları görmek istiyorsanız bunu hemen uygulama içerisinden bulabiliyorsunuz.

Uygulama içerisine eklediğiniz görevlere göre size ipuçları önerebilen uygulama, bu sayede hiç zorlanmadan yapmanız gereken işlerle ilgili bilgilere erişmenizi sağlıyor. Tabii ki manuel olarak aramak da mümkün ancak görevlerinize göre sunulan makalelerin amacınıza daha uygun olduğunu söylemek mümkün.

BrightNest içerisine eklenen görevleri istediğiniz ana zamanlayabilir, görev zamanı geldiğinde uygulamanın sizi uyarmasını da sağlayabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız işleri kaçırmak ya da herhangi bir şekilde atlamak da mümkün olmuyor. Eğer standart ajanda uygulamanızı ev işleriyle karmaşıklaştırmak istemiyorsanız uygulamayı cihazlarınızda kullanmayı unutmayın.

Sık sık özel hayatında yapması gerekenleri unutanlar ve iş hayatındaki görevleriyle arasına mesafe koymak isteyenler BrightNest'i denemekten çekinmesinler.