bSafe - Personal Safety App 3.1.20 (ios)

bSafe - Personal Safety App

bSafe - Personal Safety App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz kişisel güvenlik uygulamasıdır.

Mobil cihazlarda son zamanlarda geliştirilmeye başlanmış bir kategori olan kişisel güvenlik uygulamaları özellikle bekar ve yalnız yaşayan kadınların çok işine yarayacağa benziyor. Bu kategoride en iyi uygulamalardan bir tanesi olan bSafe çok kapsamlı ve gelişmiş özelliklere sahip diyebiliriz.

Günümüzde sosyal ve yalnız bir kadın olmak çok zor, çünkü sokaklarda her türlü tehlike var. Bu yüzden kişisel güvenlik uygulamaları çok büyük önem arzediyor. Herhangi bir tehlikeden kaçmak veya tehlike altındayken birilerinden yardım almak için bSafe çok başarılı bir uygulama.

Bu uygulama ile öncelikle kendinize ait bir sosyal güvenlik ağı kurmanız gerekiyor. Bunun içinde ailenizden, arkadaşlarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan oluşan bir grup kuruyorsunuz. Daha sonra herhangi bir tehlike anında onlarla nerede olduğunuzu GPS aracılığıyla paylaşıyorsunuz.

Diyelim ki bir yere gitmeniz gerekiyor, bunun için belli bir zaman koyuyorsunuz ve bu zaman içinde oraya ulaşamazsanız belirli kişilere alarm gidiyor. Veya örneğin gece eve gitmeniz gerekiyor, bunun için bir arkadaşınızdan sizi takip etmesini isteyebiliyorsunuz.

Kısaca kendinizi korumak ve kişisel güvenliğinizi sağlamak için bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR