Buddy

Buddy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    Emre Berk

Buddy anonim mesajlaşmanıza imkan veren bir sohbet uygulamasıdır

Buddy kullanıcılara canları sıkıldığında diğer insanlarla sohbet ederek eğlenceli bir şekilde vakit geçirme imkanı veren bir mobil sohbet uygulaması olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulaması olan Buddy temel olarak anonim mesajlaşma üzerine kurulu bir sistem. Buddy kullanıcıları herhangi bir takma ad veya isim bilgisi girmeden, herhangi bir kayıt veya üyelik işlemi gerçekleştirmeden uygulamayı kullanmaya başlayabiliyor. Buddy kullanıcıları kendi kimlik bilgilerini paylaşmadan ya da karşıdaki kişinin kimlik bilgilerini görmeden mesajlaşıyorlar. Bu sayede yeni insanlarla tanışabiliyorsunuz ve heyecanlı bir şekilde sohbet edebiliyorsunuz.

Buddy basitlik ve eğlence temelleri üzerine oturtulmuş bir uygulama. Uygulamayı kullanarak sohbete başlamak oldukça zahmetsiz. Kullanım da gayet basit. Bu sayede Buddy kullanıcıları sadece eğlenceli bir şekilde sohbet etmeye odaklanabiliyorlar.

YORUMLAR