Bus Driver

Bus Driver
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    388

  • Üretici

    SCS Software

Bus Driver bilgisayarlarımızda oynadığımız otobüs simülasyonunun mobil versiyonudur

Bus Driver bilgisayarlarımızda severek oynadığımız otobüs simülasyonu oyununun mobil cihazlara uyarlanmış versiyonu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan Bus Driver bize gerçekçi bir otobüs kullanma deneyimini mobil cihazlarımızda yaşama imkanı veriyor. Gerçek hayatta karşılaşabileceğimiz 12 farklı otobüsü bir araya toplayan oyunda klasik Amerikan okul otobüslerinden Londra'nın klasik kırmızı çift katlı otobüslerine kadar uzanan geniş bir otobüs yelpazesine sahibiz. Bu otobüsler gerçekçi bir oyun tecrübesi yaşatabilmek için kendilerine has sürüş dinamikleriyle donatılmış.

Bus Driver'da temel amacımız farklı şartlarda farklı görevleri yerine getirmek. Oyunda 35 farklı yol üzerinde gece, gündüz yolculuk edebiliyor, yağmur gibi farklı hava şartları altında görevimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun büyük çoğunlukla şehir içinde geçerken şehrin lüks kesimlerini ya da arka mahalleleri dolaşabiliyor, bunun yanında kırsal alana da çıkabiliyoruz. Oyundaki görevler bizim sürüş yeteneklerimizi test ediyor. Görevlerde trafiğe karşı mücadele ederken kimi zaman süre kısıtlamalı görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Biz yolcularımızı duraktan altıktan sonra sonları varmak istediklere yere güvenle taşımak zorundayız. Yolculuklarımız sırasında karşımıza beklenmedik engeller de çıkabiliyor.

Bus Driver'ı farklı kontrol yöntemlerinden birini tercih ederek oynayabilirsiniz. Hareket sensörleri yardımıyla oyunu oynadığınızda oyunun daha da gerçekçi bir deneyim yaşatacağını belirtmekte fayda var. Eğer otobüs simülasyonu oyunlarının en beğenilenini iOS cihazlarınızda oynamak isterseniz Bus Driver'ı kaçırmayın.

YORUMLAR