Çanak 101 Okey 1.4 (ios)

Çanak 101 Okey

1.4
Çanak 101 Okey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çanak 101 Okey, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz kaliteli bir okey oyunu.

Çanak 101 Okey, iOS cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir okey oyunu. Mynet imzası taşıyan bu eğlenceli okey oyununda internet bağlantımız olduğu sürece dilediğimiz her yerde okey oynama şansına sahip oluyoruz. Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun yapısı sayesinde Çanak 101 Okey'in, akıllarımızda kaliteli bir izlenim bıraktığını belirtmemiz gerekiyor.

Oyunun en önemli özelliği tahmin ettiğiniz gibi gerçek oyunculara karşı oynamamıza imkan sağlaması. Oyunu oynayabilmek için ya üye girişiyle ya da misafir girişiyle giriş yapmamız gerekiyor. Elbette başkalarıyla oynayabiliyor olmanın keyifli bir sonucu olarak yeni arkadaşlıklar kurabilme şansına da sahip oluyoruz. Eğlenceli rekabet ortamı içerisinde hem okey oynuyor hem de diğer oyuncularla sohbet edebiliyoruz.

Gerçek hayatta oynadığımız okey oyununda yapmaya alışkın olduğumuz her şeyi Çanak 101 Okey'de de gerçekleştirebiliyoruz. Araya taş koyabiliyor, birden fazla taşı eş zamanlı olarak taşıyabiliyoruz. Taşlarımızı işleyeceğimiz alanı dilediğimiz gibi seçebiliyoruz.

Açıkçası Çanak 101 Okey ücretsiz olmasına rağmen bir hayli kaliteli bir oyun. Eğer okey oynamayı seviyorsanız ve bu deneyimi mobil cihazlarınız üzerinde yaşamak istiyorsanız Çanak 101 Okey'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR