Çanak Okey Plus 1.3.3 (ios)

Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    3,654

  • ÜRETİCİ

    Peak Games

Çanak Okey Plus diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir mobil okey oyunudur

Çanak Okey Plus ülkemizde oldukça sevilen bir masa oyunu türü olan okeyi mobil cihazlara taşıyan başarılı bir mobil okey oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir okey oyunu olan Çanak Okey Plus sosyal bir okey oyunu olarak öne çıkıyor. Oyunu 3G, Edge veya WiFi bağlantınız üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabilmektesiniz. Bu sayede oyunda gerçek rakiplerle karşılaşabiliyoruz ve oyundan aldığımız keyfi artırabiliyoruz.

Çanak Okey Plus'da dilersek farklı oyun odalarına katılabiliyoruz ve farklı seviyedeki oyuncular arasından seviyemize yakın olan oyuncularla eşleşebiliyoruz. Dilerseniz kendiniz de masa açarak oyunu oynayabilmektesiniz. Çanak Okey Plus'a bir misafir olarak girebileceğiniz gibi Facebook hesabınızla da giriş yapabiliyorsunuz. Facebook olarak giriş yaptığınızda oyunda arkadaşlarınızla eşleşebiliyorsunuz ve kendi aranızda okey oynayabiliyorsunuz.

Çanak Okey Plus oynarken kendi müziklerinizi dinlemek isterseniz oyun içerisinden istediğiniz şarkıları seçebiliyorsunuz ve bu şarkıları oyun sırasında dinleyebiliyorsunuz.

Eğer eğlenceli ve kaliteli bir okey oyunu arıyorsanız Çanak Okey Plus'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR