Cloudcheck 2.7 (ios)

Cloudcheck

2.7
Cloudcheck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cihazınızın bağlı olduğu ağın internet hızını ölçebilir, aynı zamanda interneti yavaşlatan faktörleri tespit edebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz ağın internet hızını ve kablosuz sinyal gücünü detaylı olarak olarak öğrenebileceğiniz Cloudcheck uygulamasıyla, internet bağlantınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Cloudcheck uygulaması, kablosuz ağınızı daha verimli kullanabilmek için faydalanabileceğiniz yardımcı bir araç. Uygulamayı başlattıktan sonra, Testi Başlat butonuyla testi başlatabiliyor ve ardından sonuçları inceleyebiliyorsunuz. İndirme hızı, yükleme hızı, hangi içeriğin ne kadar internet kullandığı gibi sonuçları takip edebilir, interneti neyin yavaşlattığını kolayca öğrenebilirsiniz. Kablosuz ağ dışında, kablolu ağ bağlantısının sonuçlarını da görebiliyorsunuz.

Bağlı bulunduğunuz ağdaki diğer cihazları da görebilmenize imkan sağlayan Cloudcheck uygulamasında Network Summary bölümünü inceleyebilirsiniz. Cihaz isimleri, indirme ve yükleme hızları gibi bilgileri bu bölümden görebiliyorsunuz. İnternet bağlantınızı yavaşlatan her şeyi öğrenebileceğiniz Cloudcheck uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.