Cloze 2.3.1 (ios)

Cloze

Cloze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cloze, tüm sosyal medya mesajlarınızı kontrol edebilmeniz için geliştirilen farklı ve kullanışlı bir gelen kutusu uygulamasıdır.

Cloze, iletişimde olduğunuz kişileri ve gelen mesajlarınızı tek bir gelen kutusu üzerinden takip edebilmenizi sağlayan ücretsiz ve kulanışlı bir iOS uygulamasıdır. Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek kullanabilirsiniz.

Cloze uygulaması sizin için neyin daha önemli olduğunu belirleyerek, mesajlarınızı buna göre düzenler. Standart gelen kutularındaki mesajlar en son gönderilme süresine göre sıralanmaktadır. Fakat uygulama sayesinde sizin için önem taşıyan mesajları ilk olarak görebilir ve diğer gerkesi mesajları daha sonra görüntülersiniz.

E-posta, Facebook, Twitter ve Linkedin'i bir araya getiren uygulama, kurmuş olduğunuz tüm iletişimleri, e-postaları, tweetleri, Facebook paylaşımlarını ve Linkedin iş paylaşımlarını rahatlıkla takip etmenizi sağlayarak hiçbir mesajı kaçırmamanızı sağlar. Uygulamanın modern ve şık arayüzü üzerinde bulunan tüm gelişmiş özelliklere de kolayca erişebilirsiniz.

Özellikler:

  • Planlanmış tweetler hazırlama ve belirlenen zamanda otomatik yayınlama
  • Twitter ve Facebook üzerindeki arkadaşlarınızı otomatik ekleme
  • Düzenlenebilir e-posta imzaları
  • Sosyal medya takibi
  • E-posta, Facebook, Twitter ve Linkedin için tek bir gelen kutusu
  • MEsajları yer imi olarak ekleme

İletişim ve mesajlaşma konusunda ihtiyacınız olan tüm özellikleri taşıyan Cloze uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.