CNET

3.1
CNET
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CNET uygulaması ile teknoloji haber ve incelemelerini yakından takip edebilirsiniz.

CNET, 1994 yılında Halsey Minor ve Shelby Bonnie tarafından kurulan, hemen her türlü konuda içerik sunan oldukça popüler web sitesidir. Resmi iPhone ve iPad uygulamasını yükleyerek cnet.com üzerinde bulunan haber, inceleme, makale, podcast ve videolara anında ulaşabilir, push bildirimlerle etkinliklerden anında haberdar olabilirsiniz.

Ödül kazanmış kaynaklardan biri olan CNET’in iPhone ve iPad uygulamasını hiçbir ücret ödemeden cihazına yükleyebilir ve CNET editörlerinin hazırladıkları içeriklere ulaşabilirsiniz. Sade ve animasyonlu arayüz üzerinden içeriklere zahmetsizce erişebilirsiniz.

Sürekli güncellenerek içeriğinin zenginleştirildiği uygulamanın ana ekranı öne çıkanlar ve son paylaşılanlar olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Haber, inceleme, video, nasıl yapılır, ürünler gibi diğer içeriklere sol üste konumlandırılmış butona dokunarak ulaşabilirsiniz.

Teknoloji haber ve incelemelerini takip edebileceğiniz en iyi kaynaklar arasında olan CNET’in mobil uygulaması da web sitesi kadar başarılı.

YORUMLAR