Cogi 1.5.7 (ios)

Cogi

Cogi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cogi, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir ses kaydetme uygulaması.

Cogi, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, işlevsel bir ses kayıt uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı not almak için yeterli vaktimiz olmadığı zamanlarda, ses kayıtları alabilmek için kullanabiliriz.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden bir tanesi de her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir arayüze sahip olması. Son derece basit tutulan bu arayüzde, tüm fonksiyonlar kolay anlaşılır bir şekilde sunuluyor. Rafine bir kullanım deneyimi sunan Cogi'de kaydı başlatmak için ekrandaki kayıt butonnua basmamız yeterli oluyor. Kayıt esnasında ekranın merkezindeki daire şeklindeki butona basarak önemli yerleri öne çıkartabiliyoruz. Bu butona uzun süre basılı tutarsak da kayıt sona erdiriliyor.

Cogi'de kaydettiğimiz seslere fotoğraflar ve etiketler ekleme şansına da sahibiz. Fotoğraflar ekleyerek ses akyıtlarını daha bilgilendirici kılabilir, etiketler ile daha kolay bulunabilmesini garantileyebiliriz. Elbette kayıtları farklı medya araçları ile paylaşma şansına da sahibiz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Cogi, hem profesyonel hem de amatör kullanımlar için ideal seçeneklerden biri.

YORUMLAR