Curator 3.3 (ios)

Curator

3.3
Curator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Curator, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir portföy ve sunum uygulamasıdır.

Curator, mobil cihazınızda fikirlerinizi toplamak ve düzenlemek için kullanabileceğiniz bir portföy ve sunum uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, profesyoneller ruhunuzu mobil platformlara taşıyarak, yaratıcı fikirlerinizi daha iyi yansıtabilirsiniz. Bu alanda çalışan kullanıcıların mutlaka kullanması gereken bu uygulamaya dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle geliştirilen uygulamalarla pek çok profesyonel işlerini artık daha kolay bir şekilde halledebilir hale geldi. Curator uygulaması da bunlardan biri ve alanında en iyi olmak isteyen kuratörlerin çalışmalarını toplayıp düzenleme imkanı veriyor. Müşterilerinizin yanında, toplantılarda veya yapacağınız sunumlarda bir projektörle uyum gösteren uygulama, harika tasarımıyla dikkat çekiyor ve kolaylıkla metin, web sitesi veya görselleri ekleyebiliyorsunuz. 

Özellikleri

  • Web siteleri, görüntüler veya metinler ekleme
  • Sürükle ve bırak özelliği ile hızlı hareket etme imkanı
  • Harika tasarım
  • Dropbox, Instagram, Pinterest gibi platformlardan veri aktarabilme

Satın alabileceğiniz premium özelliği de bulunan Curator'un bu hali bile yeterli diyebilirim. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamayı özellikle profesyonellerin denemesini mutlaka öneririm.

YORUMLAR