Dante's Fall 1.0.0 (ios)

Dante's Fall

Dante's Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dante's Fall ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir beceri oyunudur. Oyunda yer kabuğunun derinliklerine doğru düşen bir karakteri kontrol ediyoruz.

Hiç utandığınız bir anda yerin dibine girmeyi istediniz mi? Görünüşe göre Dante’nin başından bu tarz bir olay geçmiş ve onun isteği kabul olmuş. Yerin dibine doğru son hızla ilerliyor ve en azından tek parça inmek için önüne çıkan engellerden kaçmak zorunda.

Dante’s Fall tamamen ücretsiz olarak sunulmakta. Fakat oyunda çok fazla reklam çıkıyor ve oyuncuları bu reklamları izlemek zorunda bırakıyor. En azından reklamın sesini kapatma seçeneğine sahibiz. Oyunda sonsuz koşu oyunlarına benzer bir dinamiğe yer verilmiş. Uzun bir koridorda ilerliyoruz ve karşımıza çıkan engellerden kaçmaya çalışıyoruz.

Bu engellerden kaçmak için ekranın sağ veya soluna dokunmamız gerekmekte. Ekrana dokundukça karakterimiz dairesel bir düzlemde hareket ediyor. Bu şekilde devam ederek mümkün olduğu kadar derine düşmeye çalışıyoruz. Grafik kalitesi iyi denebilir. Zaten daha çok desen tasarımına sahip bölümlerde mücadele veriyoruz. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve aksiyon dolu bir beceri oyunu arıyorsanız Dante’s Fall’u denemek isteyebilirsiniz.