Detour

Detour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Detour, sesli ve yazılı olarak turistik mekanları anlatan, navigasyonu ile yol gösteren başarılı bir iPhone ve iPad seyahat uygulaması.

Daha önce hiç gitmediğiniz bir şehirdesiniz ve orayı tüm ayrıntısıyla gezmek istiyorsunuz. Yalnız rehber tutacak kadar paranız yok veya gezi işini çok büyütmek gibi bir niyetiniz yok. O zaman iOS için geliştirilen Detour uygulaması tam size göre. Bu uygulamayı kullanarak şehri ayrıntılı bir şekilde gezebilir ve oranın kültürünü öğrenebilirsiniz.

Detour, iOS 8 ve üzerisi için geliştirilmiş ve sesli olarak gidilen mekanları tanıtabilen bir tur rehberi uygulaması. Ücretsiz olarak indirip kültür birikiminizi arttıran bu uygulamayı istediğiniz her yerde kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz arkadaşlarınızla uygulama içerisinde grup oluşturup aynı mekanları ziyaret edebilir, birbirinizle bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Detour bulunduğunuz şehirdeki turistik mekanları ve bu mekanlara ne kadar uzakta bulunduğunu size otomatik olarak gösterebilir. İstediğiniz takdirde uygulama içerisinde bulunan navigasyon sistemiyle bu mekanlara yön tarifine uyarak ulaşabilirsiniz.

Harita üzerinden yol gösterimi, sesli anlatım özelliği ve gittiğiniz yerdeki turistik mekanları otomatik bulma yeteneğiyle Detour muhteşem bir seyahat uygulaması. Ayrıca  Detour oldukça büyük şeyler vaat ediyor.  Mesela telefona hiç bakmadan bir mekanı sorunsuz gezebileceğinizi iddia eden uygulama bu yöndeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

YORUMLAR