Devious Dungeon 2 1.2 (ios)

Devious Dungeon 2

1.2
Devious Dungeon 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Devious Dungeon 2, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ortaçağ temalı bir platform oyunu.

Devious Dungeon 2, platform oyunları oynamaktan keyif alan bünyelere ilaç gibi gelecek bir mobil oyun. Ortaçağ temasına sahip olan bu oyun Random Heroes ve League of Evil'in yapımcıları tarafından geliştirilmiş.

Oyuna girdiğimizde karşımıza pikselleştirilmiş, retro grafiklerden oluşan bir arayüz tasarımı çıkıyor. Nostaljik oyunlara ilgi duyanları hedeflediğini buradan anlıyoruz. Üstelik ses efektleri de grafiklerle uyum içerisinde çalışıyor ve oyunun atmosferini daha kaliteli bir seviyeye çıkartıyorlar.

Oyunda rasgele haritalarla bezenmiş 5 farklı dünya mevcut. Mücadelemize beş farklı sınıftan birisini seçerek başlıyoruz. Barbar, büyücü ve hırsız gibi karakterler seçebileceklerimiz arasında yer alıyor. Bunların her biri kendilerine ögzü güçlere ve yeteneklere sahipler.

Devious Dungeon 2 görev sistemine sahip. Haritalarda rasgele dolaşmak yerine verilen görevleri tamamlamaya ve düşman birimlerini kesmeye çalışıyoruz. Genel olarak başarılı bir oyun deneyimi yaşatan Devious Dungeon 2, platform oyunlarını sevenlerin kısa sürede favorisi olacak bir yapım.

YORUMLAR