Dino Tower

Dino Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino Tower, birer birer gelen parçaları düzgün ve dengeli bir şekilde yerleştirerek kendi dinozorunuzu oluşturacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

Dino Tower, gökyüzü kadar yüksek dinozorlar yaparak keyifli vakit geçirebileceğiniz ücretsiz bir iPhone ve iPad oyunudur. Özellikle çocukların oynarken daha çok eğlenebileceği oyunu her yaştan kullanıcı rahatlıkla oynayabilir.

Oyundaki amacınız gökyüzünden gelen blok halindeki parçaları alttaki parçaya düzgün ve dengeli olarak yerleştirmek. Bunun için el beceriniz oldukça önemli. Çünkü parçaları tam olarak doğru şekilde yerleştiremezseniz dinozor tamamlanır ve koyduğunuz parça sayısına göre dinozorunuz oluşur. Esas amacınız ise en yüksek dinozoru yapabilmek. Oynadıkça bağımlısı olacağınız ve sürekli kendi rekorunuzu kırmaya çalışacağınız oyunu kalabalık arkadaş grupları ile oynayarak çok daha fazla eğlenebilirsiniz.

Oyunun grafikleri oldukça renkli ve güzel. Oynarken sıkılacağınızı düşünmüyorum. Oyunun kontrolleri ise sadece dokunuştan ibaret. Parçaları doğru zamanda doğru yere yerleştirmek için tek yapmanız gereken ekrana dokunmak.

Kendi dinozorlarınızı yapacağınız Dino Tower oyununu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Özellikle küçük yaştaki çocuklarınız ile birlikte oynamak için en ideal oyunlardan bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR