DOOO

DOOO
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DOOO tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz işlevsel bir kişisel not alma uygulamasıdır.

DOOO fikirlerinizi, planlarınızı ve düşüncelerinizi not etmenizi sağlayan işlevsel bir uygulamadır. Sade bir arayüze sahip olan uygulamada not almak ve daha önce alınan notları düzenlemek oldukça basit bir takım işlem sayesinde yapılabiliyor.

DOOO uygulamasını kullanarak düşünce ve fikirlerinizi daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Bunun için hem resim dosyalarını hem de ses kayıtlarını kombine edebilme şansına sahipsiniz. Çektiğiniz bir fotoğrafa notlar yazabilir hatta o anın ses kaydını alarak kapsamlı bir bilgilendirme notu oluşturabilirsiniz. Uygulama özellikle önemli toplantı ve derslerde işe yarayacaktır.

Uygulama içerisinde farklı zamanlar için üretilmiş kategoriler bulunuyor. Fikirler, iş ve alınacaklar gibi kategoriler içerisine notlar alabilir ve daha düzenli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses kaydı ve fotoğraf çekme özellikleri dahili olarak sunulduğu için uygulamadan çıkmadan hepsini kısa sürede gerçekleştirebiliyorsunuz. Basit ve sade arayüz uygulamanın kullanımını kolaylaştırıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulması da uygulamanın bir diğer artısı.

YORUMLAR