DraftPad 1.6.3 (ios)

DraftPad

DraftPad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz DraftPad ile yazma işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

DraftPad kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilden not almalarını sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. iPhone ve iPad cihazlarda kullanılma üzere tasarlanmış olan DraftPad ile günlük hayatta aklınıza gelen önemli fikirleri, yapılması gerekenleri veya önemli toplantı notlarını hızlı bir şekilde not alabilirsiniz.

Bu uygulamayı e-posta oluştururken, blog yazarken, not alırken, tweet hazırlarken ve diğer yazı yazma işlemlerinizi gerçekleştitirken kullanabilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği gereksiz fonksiyonlarla kafa karıştırmak yerine sade bir tema sunması. İhtiyacınız olmayan fonksiyonların sıralandığı bir arayüzle uğraşmak karışıklıktan başka bir işe yaramaz. DraftPad ise tamamen rafine bir arayüz sunuyor.

Uygulamaya yazı yazarken kullanabileceğiniz temel fonksiyonlar unutulmuş değil. Font boyutu ayarlama, geçmişe göz atma ve yazıları otomatik yedekleme gibi fonksiyonları dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ücretsiz ve kolay kullanım özelliklerine sahip bir not alma uygulaması arıyorsanız DraftPad tam size göre.

YORUMLAR