Dragon Jump 1.0 (ios)

Dragon Jump

1.0
Dragon Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Jump, fantastik öğelerle zenginleştirilmiş orijinal bir beceri oyunu.

Dragon Jump, beceri oyunlarından hoşlanan ve fantastik hikayelere ilgi duyan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan birisi. Ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu oyunda kenin tepesinde duran ve ejderhalarla savaşan bir şövalyeyi kontrol ediyoruz.

Oyundaki kontrol mekanizması son derece kolay kullanılabilen bir yapıya sahip. Ekrana dokunduğumuz zaman şövalye zıplıyor ve mızrağıyla ejderhaları avlıyor. Bu noktada en çok dikkat etmemiz gereken şey zamanlama. Zıpladığımız anda herhangi bir ejderha bize yandan çarparsa oyunu kaybediyoruz.

Dragon Jump'ta bölüm bulunmuyor. Bunun yerine oyuncuların mümkün olduğunca fazla ejderha öldürerek yüksek puanlar alması isteniyor. Mücadelemiz esnasında karşımıza çıkan bölüm sonu canavarları da işimizi epey zorlaştırıyor.

Dragon Jump'taki grafikler oyuna masalsı bir atmosfer kazandırıyor. Yüksek kaliteli bu grafikler birçok oyunseverin hoşuna gidecektir.

Beceri türündeki oyunlardan hoşlanıyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun arayışındaysanız Dragon Jump'ı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR